Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kbalage2

    aktív tag

    válasz h3lios #46792 üzenetére

    Sok mindent lehetne kiadni különböző változtatokban, szerintem a LEGO simán így osztotta fel a saját termékkategóriáit. Egyébként azért van némi átjárás, pl a Technic Charger is filmes autó és nem új, és ott van vele párban a Creator Expert James Bond Aston Martin.

    Gyanítom hogy azért inkább a klasszikusok közül kerülnek ki a Creator Expert autók mert az idősebb fizetőképes korosztályt a nosztalgia vonnallal könnyebb megfogni.. Na meg ki döntené el akkor hogy melyik új modell érdemel Technic kiadást és melyik a Creator Expert változatot?

    A Creator Expert vonal méretének növelése azért is lenne problémás egyébként mert ott már a súly igen komoly tényező. Bármennyire is szobrok ezek azért van kerekük szóval bírni kéne a tologatást is. Ezen kívül szerintem a mostani Creator Expert arány egy jó kompromisszum a méret és a részletesség között, nem nagyon tudnék mit kezdeni egy Tumbler méretű bármivel. Ha megnézed a Rebrickable felhozatalt nem is tűnik úgy hogy nagyon lenne igény nagy méretű system-alapú supercarokra, ha venné a nép akkor valaki már tuti ráállt volna a tervezésre.

    Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

Új hozzászólás Aktív témák