Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz Lebobgo #38384 üzenetére

    Én is úgy gondolom, hogy a vásárlók szúrják el ezt az egészet. Szerintem kijelenthető, hogy a Lego egyfajta függőséget tud okozni, ha az ember nem figyel. Ebből pedig következik, hogy mindig kell az új az akciós, ráadásul minden rögtön azonnal. Mivel ezt sokan képtelenek kordában tartani (nem kell messzire menni elég a topikot olvasni), így minden fiaskót megbocsajtanak a Legonak, és ugranak a következő meg következő akcióra, nem tanulva az előzőekből. A Lego pedig ezzel maximálisan visszaél, mert szarik mindenre. Az akciók is egyre gagyibbak, ahogy sok téma készletei is.

    persze ez a kapitalizmus és én megértem a Legot is még ha vmennyire zabos is vagyok rájuk emiatt, de közben az emberek a legkisebb hajlandóságot se mutatják, hogy a vásárlási szokásaikon változtassanak. Akkor meg ugye fsznak panaszkodnak?

    Hogy egy, a klímaváltozással kapcsolatban már unalomig hangoztatott idézetet hozzak:
    “mit tehetnék én egyedül? - kérdezte egyszerre több milliárd ember.”

    [ Szerkesztve ]

  • Pötyi

    őstag

    válasz Lebobgo #38384 üzenetére

    Ha neki mindegy, hogy ki veszi meg, akkor miért hangoztatja azt, hogy ezt az igazi rajongóknak szánják? Nem érződik ki ebből az ellentmondás? Ha a Lego cég is ragaszkodna ahoz, hogy valóban a rajongóknál landoljon az Ulysess, akkor miért nem zárta ki a neppereket teljesen, vagy próbálta nehezíteni, hogy nepperek vásárolják fel a készletet?

    Jobbról nézve ez a gáz.

    Balról nézve meg az, hogy ha valóban mindegy a Lego cégnek, hogy ki veszi meg, akkor meg jogosan reklamálok a reklámszövegben felém, vásárló felé célzott bullshit miatt. Akkor meg jogosan kérdezem, hogy minek a parasztvakítás? Ééérted!

    QNX is cool!

Új hozzászólás Aktív témák