Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Freddy76 #11472 üzenetére

    a red five nekem még wish listen van, azt még mindenképp szeretném, meg talán a shuttle-t még, a többi ami nincs meg az nem fér el mert túl nagy, meg persze drága, de az a kisebbik gond, ami kell az úgyis megvevődik előbb utóbb. ;] az imperial destroyert meg tudtam vna venni 150-ért amit meg is ért volna de nem fért volna el, pedig kétszer is majdnem megvettem, szegény eladóval a bolondját járattam. :DDD de győzött a racionalitás ami nálam ritka. :DDD
    tie építése nekem nem tetszett annyira, csak a közepe tetszett, a "tányérok" túl ismétlődőek voltak.
    slave viszont nekem is az egyik kedvenc. :K (boba fettet eladtam belőle 10k-ért, úgyse látszik hogy benne van vagy sem :)) max majd olcsóbb verzióját beszerzem 2k-ért vmikor)

    (#11471) hulp01: nekem itt van egy 3000+ részes venator alkatrészlistája meg tervei de már nemigen lesz megépítve, el is adtam a klón éra szettjeit, pedig volt pár abból is. egy időben pedig nagyon rá voltam izgulva, de itt is a hely, vagyis annak hiánya ugye. :O

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák