Új hozzászólás Aktív témák

  • unclefucka

    senior tag

    Sziasztok!

    Először is köszönetet mondok, mivel a visszaolvasással sok hasznos információval lettem gazdagabb.
    Kb. egy hétig voltam ily módon passzív a topicban, de elérkezett az idő, hogy kilépjek az árnyékból.

    "Röviden" az előéletemről:

    Igazából gyerekként rengeteget LEGO-ztam, minden évben egy-két szettet kaptam, így sok összegyült az évek során. Aztán elfordult a figyelmem más irányokba (naná, hogy -mindig- nő van a dologban), egyre ritkultak az építéssel töltött órák (napok) száma. 2002-2003 környékén teljesen passzívvá váltam ezen a fronton, mondhatni leálltam a cuccal. A régi -óriás- ládám azóta is az ősöknél várja a feltámadást.
    Viszont, mint megannyi szenvedélyről, erről sem lehet teljesen leállni.
    2012-ben vett érdekes fordulatot a sorsom, miután a Continental (gumiabroncs) akciót hirdetett, hogy minden új gumi szett mellé LEGO-t ad ajándékba. Nem ezért vettem ilyen gumit az autómra, de örültem neki. Így aztán gazdagabb lettem egy 4433-as szettel. Ez egyből ki is lökött a szakadék szélére, eleddig ott billegtem a vonzó mélységet kémlelve. Időnként egy-egy bolt polcain megcsodáltam a színes dobozokat és kapacitáltam az asszonyt, hogy vegyünk már egyet, mert szegény kis szettem árválkodik otthon egyedül. Megint sok(-nak mondható) idő telt el, majd egyszercsak derült égből villámcsapásként közölte velem az asszony, hogy most gyereknapi akció van a Müllerben, így vehetek megint valamit. Itt más sejtettem, hogy visszaeső leszek...
    Vettem is egy 60113 és egy 60115 -öt. (Múlt hét szombaton volt ez.)

    És -újra- elkezdődött. :DDD

    Az elmúlt héten -az asszony rosszalló tekintetétől övezve- vettem még egy pár szettet:
    - 60105
    - 60114
    - 60073
    - 60121
    - És egy kupac plusz alkatrészt.

    Most összesen 7 új szett és egy kisebb halom alkatrész várja, hogy újra elsüllyedjek a kockák végtelen alkotás-óceánjában. :))

    A Vulkánkutató kamion (szerintem teherautó) volt a "szerelem első látásra", ez a kedvenc.
    Most ennek az átépítésén dolgozom, ezért a sok plusz alkatrész.
    Ha kész lesz bemutatom.

    Nem fogok nagy cuccokat, meg gyűjtői darabokat venni, ahhoz én sokkal földhöz ragadtabb vagyok.
    Igaz azok is nagyon tetszenek, de én elsősorban játszani akarok, nem kiállítani.

    [ Szerkesztve ]

    Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

Új hozzászólás Aktív témák