Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    válasz Tyler Durden #79551 üzenetére

    Az átlagember, mármint az aki átlagfizetés alatt keres, nem igazán engedheti meg magának ezt a játékot. Nem egyszer voltam már a Tescoban vagy Auchanban fültanúja szörnyülködésnek, hogy milyen drága a tizenötezres technic autó, és hogy majd karácsonyra, de akkor semmi mást se. Sajnos a legtöbb embernek az drága, az 50k fölötti meg a teljesen elérhetetlen kategória. Nem véletlen, hogy a hypermarketekben nem árulnak drágább szetteket, gondolom nem venné senki. Azért valljuk meg, ez egy elég erősen túlárazott játék, ha azt nézzük, hogy műanyag. Ráadásul egyre hitványabb is, repedeznek az alkatrészek, ez korábban elképzelhetetlen volt. Az a pár őrült meg egymásnak adogatja a 100+-os szetteket szerintem, ezért nem tolonganak érte. Én kizárólag kisebb szetteket rakok el, egy 10 ezres készletért még mindig könnyebben kifizetnek 15 ezret később, ha úgy döntök, mégsem rakom össze, mint egy 100 ezresért akár 110-et is, hiába van áron alul mondjuk, attól még 100 ezer ft az 100 ezer ft, ebben az országban az rengeteg pénz egy legóért.

    #79557HUN_Sector: tudom, semmi közöm hozzá, de minek veszel 150k-ért valamit, hogy aztán bontatlanul eladd kevesebbért?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák