Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    Nem tudom a Gringotts készletet vagy annak elemeit hol gyártottak, de már a barlangrendszer építésekor is érződött a minőség, de az alaplap felrakta az i-re a pontot. Találkoztam egy számomra új csempével, de ami a lényeg, hogy minden csempe, minden apró elem olyan pontosan és szorosan illeszkedik az alaplapra, hogy kétszer is megnéztem az építésit minden egyes elem felrakása előtt nehogy elrontsam nehogy szét kelljen szedni. Az alaplap alsó 4 sarka számomra új öntési módszerrel készült ami azt a stabilitást eredményezi, hogy az alaplap sarkai nem hajlanak meg és nem emelkednek meg felfelé, ezáltal teljesen egyenes marad az alaplap az eddigi építés során. De a minőség szerintem nemcsak az alaplapban és az elemek szoros illeszkedésében érhető tetten, hanem magukban az elemekben, azok színeiben, egyszóval mindenben. Az eredeti árát nézve nem egy olcsó készlet, de itt minden téren odatette magát a Lego. Szóval aki eddig esetleg a minőségre panaszkodott ajánlom, hogy próbálkozzon meg ezzel a készlettel, garantáltan nem fog csalódni benne, persze matrica az van benne bőven

    [ Szerkesztve ]

    LEGO 40686 + 5008818 + 30680 + 40704 Micro Ninjago Docks

Új hozzászólás Aktív témák