Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz sb #70198 üzenetére

    Én is ezért csodálkoztam, hogy olyan speckó minifigek, meg egyéb kreatúrák voltak felsorakoztatva és hozzájuk csomó spéci felszerelés, hogy ezeket összeválogatni egy BL-ről nem lehet egyszerű és az áruk sem semmi.
    Nem is kell ehhez 2000 darab, már nem egyszerű ilyen változatos minifigeket felcuccolva összehozni kisebb csoportokban sem.

    Nekünk meg úgy kellett vadászni a black falcon kommersz figurákra.
    Én bele se vágnék ilyesmibe.
    Aztán webshopokban egy ork katona majdnem 5 rugó!! ... és ugye ez a hivatalos minifig csomagból van, szóval nincs változatosság.

    Ezért lenne értelme hivatalos, tematikus Lego csomagoknak (nem ez a kib@szott zsákbamacska rendszer).
    Figurák, felszerelések népszerű témakörökben, hogy a földi halandó is hozzájusson néhány érdekes minifighez.
    Addig is marad a kommersz black falcon, kommersz erdei íjjász (vagy hogy hívják), 2 fajta ló és egy fajta nyereg.... mindezek horror áron és ha szerencsénk van, hogy minden alkatrésze elérhető....

    Mondjuk én már túl vagyok a creator 3in1 vár és hajó emberállomány kisebb feltuningolásán. Be is fejeztem az ilyen irányú törekvésem.

    A videót majd otthon megnézem...

Új hozzászólás Aktív témák