Új hozzászólás Aktív témák

  • Beütött itthon is a karácsonyi feeling, meg végre volt kis időm is így nekiláttam összerakni az Elf Clubhouse-t. Tudom már, hogy sokaknak ez so last year, összerakta szinte mindenki, nekem viszont ez volt az első winter village szett amit építettem. Megmondom őszintén, hogy a design -mint itt sokaknak- nekem is tetszett élről, viszont nem gondoltam, hogy maga az építés is ennyire jó élmény lesz. A játékfunkciók amiket belecsempésztek, a trükkös megoldások amiket alkalmaztak /pl tetőnél/ nekem teljesen újak voltak, a végén meg az összhatás az valami parádés. All time top 3 lett nálam ami az összerakást illeti, innentől kezdve jövőre fix, hogy beszerzem a Mikulást látogatását illetve ki tudja milyen lesz a következő évi karácsonyi készlet + a régiek közül is van amire fenem a fogamat /karácsonyi vonat pl../
    Most annyi, hogy a héten még a Mikulás szánkóját szeretném összerakni, hogy teljesen legyen a kép, és akkor a karácsonyi témájú buildekkel idénre megvagyok (:

    Pár kép az építésről:

    RapaNui1: jól mutat a torony a tologatható asztalon, de látom a Razor hangár is is helyett kapott alul, ez igy 2 in 1 megoldás :D

    [ Szerkesztve ]

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák