Új hozzászólás Aktív témák

  • R3ĐßuŁŁ

    őstag

    Kellemes hétvégét kollégák! Sikerült végre befejeznem a Helicarriert. Saccra 8-9 óra volt az építési idő, de lehet hogy 10 is megvolt, nem számoltam. Kezdjük is a figurákkal: 5 minifigurát kapunk a készlethez ( Maria Hill, Amerika Kapitány, Hawkeye, Nick Fury és Black Widow ). Mindegyik figura tetszik nekem, bár csak három figurán található lábfestés, ami elég hülyén néz ki főleg, hogy egy 120k értékű készletről beszélünk, de mindegy...végűlis szépek. :D A mikrofigurákról nem beszélnék túl sokat, mert jó ötletnek ugyan elmennek és tényleg pofás az ötlet, de én picit maradi vagyok ilyen téren ezért nem érdekelnek túlságosan( és szerintem mást sem). :D

    A hajóról: 2996 alkatrész ami már akkor is tekintélyt parancsoló lenne, ha egy vakondtúrásról beszélnénk. :D Nekem személy szerint minden tetszik, ha sok elemből áll! Nemde?! Ami nagy és sokat kell vele tökölni az összerakásnál, az nagyobb elégedettséggel tölti el az embert, mint egy kisebb készlet összerakása. A váza nagyon masszív! Élvezet építeni és látni ahogy nyeli el a 100 és 100 alkatrészt. :D A benne levő szerkezet számomra lenyűgöző volt( egy régi motoros technices-nek lehet nem valami nagy szám), végig a hajó aljában fut és a négy meghajtót(turbinát vagy mi az isten lehet ez) mozgatja. Be lehet elvileg motorizálni, de én nem látom nagy értelmét annak, hogy beleverjen az ember még 10k-t, hogy pörögjön az a négy meghajtó..:) Nos az építés menete nekem egyáltalán nem volt monoton, de ez nyilván egyénfüggő. Szóval a váz masszív és tetszetős, de találunk még a hajó aljában egy kisebb irányítótermet amit a filmekből láthattatok. Ez is a mikrofigurákhoz lett kialakítva szóval szerintem teljesen felesleges, de egy jó ötlet ez is. A négy hajtómű majdnem ugyanaz ezért gyakorlatilag négyszer kell ugyanazt megépíteni. :D Vagány kis meghajtók ezek, tetszik ahogy forognak illetve a felépítésük is. Engem megvettek. A készlet "tetején" kezdődik az igazi móka. Szerencsére a kifutópálya nagy alkatrészei nem matricázottak! Elmorzsoltam két könnycseppet amikor ezt megláttam! :D Nagyon élvezetes innentől az építés! A mozgathatónak tűnő kifutópálya építése nekem nagyon tetszett, de kicsit el is szomorodtam amikor rájöttem, hogy bizony ezt nem tudja a kedvére mozgatni az ember. Úgyis bemegy a vitrinbe és soha nem fogok vele játszani, szóval ezt megbocsájtom nekik. :P Ezen kívül rengeteg mikro repülőt és egyéb gépet kell összeszerelnünk, amitől valóban jobban mutat ez az egész kifutópálya, de ezek a figurák... nehéz velük megbékélni..:D

    Összegezve ez egy nagyon szórakoztató kis építés volt. Marvel fanoknak nyilván kötelező, de 120k természetesen rengeteg érte. 100-105 körül, ha ügyes az ember akkor meg tudja vásárolni, de ebből az összegből azért már vehet az ember egy modulart illetve egy Star Wars UCS-t, ami azért nekem jobban hangzik. Persze senkit nem akarok lebeszélni róla, mert pl jobban tetszett, mint a Death Star, de az árával nehéz megbékélni. Ha 80-90 közé lőtték volna be akkor nyugodt szívvel ajánlanám mindenkinek. A pulitzer díjas képért elnézést mindenkitől. :D :K

    [ Szerkesztve ]

    Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Új hozzászólás Aktív témák