Új hozzászólás Aktív témák

  • czanga

    őstag

    válasz Tyler Durden #54734 üzenetére

    Neeem. Amiből 1db van a gyűjteményemben az nem megy innen sehova, hacsak nem szorulok annyira meg, viszont akkor nem tudnám melyik kezembe harapjak, hogy a LEGO gyűjteményt kezdjem el felszámolni, vagy a gyerekkori álom GT Turbo Impreza-tól szabaduljak meg... Én az a fajta "hülye" vagyok, akinek a gyűjteménye 90%-ban bontatlan készletekből áll. Na most amiből többet vettem, hogy na majd egyet összerakok, eladok párat, akármi... abból se lett kb soha semmi. :DD

    Lehet akció, de hogy @vzarmo is írta, nagy csodára már nem érdemes számítani. Ráadásul van egy olyan érzésem, hogy ugyan a gazdasági válság csak most gyűrűzik be az életünkbe, és messze még a lefutása, de lehet még a vége után is maradni fognak sokáig ezek az árak / árazások, ha nem örökre.

    Szóval 72192 szerintem jó esetben beeshet 220-200 környékére, és annyiért kifogható lesz valami akcióban, hacsak valahol nem bakiznak egy kis elárazást, és ki is adják a terméket utána. Mall-nál szerintem kb ez volt, csodálkoztam is, hogy személyesen át tudtam venni. Ott dolgozó srác is csak pislogott rám akkor mikor lecsipogta a barna kartont és nézte a rendelésem, hogy ez ennyi? Hát mondom ti áraztátok... :D

Új hozzászólás Aktív témák