Új hozzászólás Aktív témák

  • apholyon

    aktív tag

    válasz Tyler Durden #53770 üzenetére

    Köszönöm, nem nagyon volt ihlet, de nem tudtam aludni, mert nyűgös volt a baba és terveztem már egy ideje, hogy nem csak f@szságokat írok ide... bár így visszaolvasva nem lett túl összeszedett, nézzétek el, másfél éves nemalvás eredménye... Nekem is egyetlen SC készletem, de imádom a Daniel Craig-féle JB sorozatot, írtam már régebben is, hogy ez nem is kérdéses, hogy fix vétel. Nem tudom a többi SC milyen, de olvastam, hogy potyog ez-az. Ez a verda meglepően masszív, bár nagyon nem nyomorgattam, sima kocsikázástól nem tudom mi esne le róla, én ajánlom (másnem kiteszed a polcra, mint én :P). Elsőre fura volt Bond kezében a szerszám, de ahogy láttam ez SC szériatartozék...

    #53768 Sundesz Meggondoltad magad?

    #53763 Scholes9 Emag kupon, 15k rendelés fölött 2k kedvezmény (+ app-ból rendelve easybox-ba ingyenes szállítás). Bizonyos vásárlások után adja az emag, de ha nincs, itt próbálhatsz "kunyerálni".

    #53759 Mozaart Azért ezt a vonalat ne engedd el. Próbálkozz több fronton. A vak is látja már első blikkre is, hogy nem egy random egy hétvégés hóbort a részedről. Nem tudom, hogy megy ez, de szerintem bátor szívvel megkeresheted direktben Lego-t is, képekkel, tervekkel. Ez nekik is jó reklám... Vagy beadod Ideas-ra. Ha meg zárt ajtókba futsz, akkor esetleg közösségi finanszírozás? Esetleg Balázs tudna jobb tippeket adni... Komolyan írom: már azt is öröm látni, hogy ennyire leköt és szereted csinálni. Még az éteren keresztül is érezni, hogy mennyire élvezed ezt - kicsit irigykedem is. :B

    #53764 Crus Én így is remegtem éjszaka, hogy ne rendeljem meg... tényleg túl sok ment a hónapban Lego-ra és ismerem magam, nincs olyan, hogy ok, csak még ezt és akkor jövő hónapban semmi... :N Egyébként is ~2-3 hete húztam ki a listámról... (racionalizálás) De ha tudtam volna, hogy neked fixen kell, akkor berendelem és elpostázom... :((( Én is csak a gyerkőc miatt voltam ébren... Ha lesz legközelebb 50k körül, akkor rendeljek egyet? Gondoltam rá pedig, hogy egyet behúzok, aztán ha valaki innen lemaradt róla, annak jó lesz, de ha meg nem kell, akkor nincs kedvem b*szakodni az eladással random emberekkel... :( Helyem meg nincs tárolgatni, hogy majd felszökik az ára jövőre...

    [ Szerkesztve ]

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

Új hozzászólás Aktív témák