Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz kbalage2 #53490 üzenetére

    Erre pont ellenpéldaként hoznám a 42145-öt, vagy épp az új dózert, de akár a big redet, vagy a Volvo 6x6 dömpert. A BMW motort még nem raktam össze, de azt hiszem elég jó lett, vagy példaként említeném a 42128-at A nagy teherbírású vontatót. Ezek közül ráadásul a 42128 40-50k, a helikopter 60-65k, de a nagy buldózer is beszerezhető 110-115k árban, ami a funkciókat darabszámot, motorizálást, hátszhatóságot, bonyolultságot és komplexitást nézve szerintem nem rossz árak. Ráadásul a jelenlegi új helikopter szerintem darabszámban, bonyolultságban komlexitásban, motorizálásban funkciók, játszhatóság, technikai megoldások terén messze az eddigi egyik legjobb technic készlet. Azért a szupercarok sem rosszak, maguk a részletek, kinézet, technikaiegoldások, váltó, differenciál mű stb. Aztán nézzük a mögötte álló rengeteg munkaórát, mérnöki munkát stb is, azért hogy mi jól érezzük magunkat. Szerintem senki nem dolgozik itt haszon nélkül, szóval a Lego is a maximális haszonra törekszik. Persze a pénzünkért mindig többre vágyunk, de az RC autók világa nem azonos a Legoval.

Új hozzászólás Aktív témák