Új hozzászólás Aktív témák

  • Mozaart

    aktív tag

    válasz kbalage2 #51248 üzenetére

    Nagyon Koszonom Neked!

    Tisztaban vagyok vele hogy nem kerulhetek be at the time a star wars teambe. Valoszinubb hogy egy city vagy mas teambe kerulnek elotte.

    De joval tobbet erzek magamnal abban mintsem itthon robotoljak. Marmint ugy erzem ha legot tervezhetek legyen az barmi az free my mind.. boldog vagyok egyszeruen ha legohoz nyulhatok es kontsruktivan epitkezhetek elemrol elemre.
    A masik amit szeretek a problem solution kereses. Egy adott szituacio 1000 fele megoldasa.. imadom a lepegetomben is a csomopontok megoldasat.
    Es a tudat hogy minden elemkockaval egy kisgyermek boldogsagahoz jarhatok hozza.

    Lehet ez csak egy hobortos alom de ugy erzem ebben tudna a kreativ ennem teljesen kiteljesedni. Felszabadult elmek kozott tervezni.

    Rengeteg Reddites posztot, es interviewt elolvastam az elmult 1 2 evben. Hallottam olyanrol aki 30+ utan csatlakozott csak lego mult nelkul. Tenyleg kortalan.

    Az angolom fejlesztesen vagyok jelenleg es a dan nyelv alapfoku elsajatitasa a celom legalabb.

    A parom miatt joval kotottebb vagyok. Marmint nem ugorhatok ki azonnal. De a lego tervezes az csak Billund. Lego Innovation House. Lego gyar. Lego House. First legoland..

    Ugy erzem meg kell probalnom. Vagy is tennem. :)

    [ Szerkesztve ]

    AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

Új hozzászólás Aktív témák