Új hozzászólás Aktív témák

  • Mcray

    senior tag

    Hát emberek. Megint átvertek.

    Nem most nem úgy mint legutóbb, hogy rendőrségi feljelentés lett a vége, de azért csak sikerült na.

    Az a vicc az egészben, hogy nem az a baj, hogy szar a termék amit kaptam ( mert olyan jó másolat, hogy én még ilyet nem pipáltam), hanem, hogy mégiscsak Legonak volt hírdetve...

    Ezeket vettem:
    -Dupla mintás Darth Vader (Ceremonial és sima minta, de nincs köpeny)
    -3CPO (új minta lett lemásolva)
    -Jek-14 Starfighter szettnek a Bounty Hunter figurája.

    Ha már itt vagyok akkor írok is értékelést ezekről a SY (Legó Hamisító Nagymester) figurákról.

    1. Első ránézésre autentikus Lego (Ennyi, nincs mit ragozni rajta)
    2. Második ránézésre látszik, hogy más a fénye, ha forgatjuk. (Ilyenkor jön a meglepődés és káromkodás)
    3. Harmadik ránézésre jön a szétszedés és a felismerés, hogy ez már nem gagyi mint amit eddig láttunk.

    Érdekességek:
    -Darth Vader: Itt ugye a Ceremonial minta a lényeg és hogy szép éles , nincs szétbarmolva. Ha a Lego 10 Pont, akkor ez 8.

    -3CPO: Számomra szemből ez a másolat jobb, mint az eredeti. A hátán a minta viszont elbarmolt. 10-ből 7

    -Bounty Hunter: Annyira jó másolat, hogy csak akkor látszik, hogy nem Lego ha a sisak hátsó fehér részét nézzük. 10-ből 9.

    Ne kövezzetek meg, de (bár a többi kínai klón még iszonyat gagyi), ezeken látszik, hogy jönnek fel mint a talajvíz. Ja és honnan szerezne az ember máshogy Ceremonial Darth Vadert 1200 Ft-ért? ;)

    Szóval összességében elégedett vagyok. Most pedig megyek és elküldöm a Marsra a kedves eladót :DDD

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Új hozzászólás Aktív témák