Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz syC #7543 üzenetére

    Ott vannak az eredményeim alant.

    4.4Ghz-en természetesn nem viszi el(mármint passzivan, ventivel nyilván nem okozna neki gondot),de 1,2V felett kicsivel csináltam a teszteket 4Ghz-en. Ott elég fajántosan teljesített. Persze polir kell neki,mert leirhatatlanul kriminális a gyári talpa...

    Egyébként a tesztekhez még kicsit fölé is feszeltem, mert 1,216-al tudta anno a 4Ghz-et, most egy kicsit adtam neki, hogy véletlenül se legyen baj nonstop hazsnlat melett. De igy is elég jó hőfokokat kaptam. Meglepően jókat... majdnem mint vizzel. Még néztem is :)

    Egyébként megismerkedtem a bordahatásfok fogalmával azthiszem,mert nem sokat számított neki, hogy 5V, vagy 12V-on ment az S-FLEX. Tehát elég kis légáramlással hozza a max. teljesitményét a kicsike. Én nagyon elégedett vagyok vele.

    Az a tervem, hogy a házban majd ugy fog üzemelni, hogy közvetlenül a bordán nem lesz légkavaró,de ezt majd a tesztek megmondják, mennyire életképes ötlet.

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák