Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • InHell

    senior tag

    válasz BalaNce87 #743 üzenetére

    "Statisztikák alapján amik kimutatják mennyit játszottál abból az derül ki hogy tesód kevesebbet játszott mint te." A tesóm kb. másfélszer annyit játszott mint én.
    Ezért is írtam, hogy a statisztika nem fedi a valóságot, bár különösebben sosem érdekelt.

    "A game played az kampányra vonatkozik, versusra scavangre és survivalra is külön számolja, azokat összeadod akkor jöhet ki a valós." ez meg elég érdekes lenne, mivel én kb. kampány módban játszottam olyan 15-20 játékot max. amíg meg nem csináltuk expert fokozaton az összes mapot. Azóta egyet sem.
    Kampány mód a kezdőknek való. :B
    Régen nem volt ilyen hogy számolta mennyit játszottál egy játékkal és most sincs túl sok értelme, max kimutatja mennyire vagy kocka. szerintem jó, hogy meg tudod nézni mások statját, ezáltal kiderül mennyire nyomorék az illető, vagy sem.
    Van olyan osztrák haverom aki már 1300 órát játszott, de még mindig olyan amatőr szinten játszik, hogy hihetetlen, és ez jól látszik a statjain is. :)

    (#742) Worker írtunk nekik többen is akkor, amikor ez történt, de nem fixelték.
    Azóta meg leszarjuk :)

    < béna duma helye >

Új hozzászólás Aktív témák