Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OghGyorgy

    tag

    válasz paolinho #565 üzenetére

    Sziasztok, két napja boldog tulajdonosa vagyok egy Pro3 telefonnak.
    Az enyém sem tudott magyarul, ezért a leírásodat követve felraktam először a 18 as, majd a 20 as romot.
    Egy kis kaland volt közben, a 18 as egyetlen dologra volt csak hajlandó, hogy üzenetet akart küldeni a gyártónak, gondolom a romcsere nem tetszett neki.
    Szerencsére a TWRP Recoveri jól működött, simán felrakta a 20 -as romot.

    Köszönöm a segítséget, a leírást, enélkül csak a bosszúság maradt volna.

    Most telepítgetem, ismerkedek vele, brutál egy darab.

    O.Gy Teclast X98 Plus

  • OghGyorgy

    tag

    Sziasztok!
    A telefont árusító oldalon, több helyen is láttam, pl itt:
    http://www.vickmall.com/letv-leeco-le-pro3-x720-6gb-64gb-android-6-0-4g-lte-smartphone.html
    Itt választani lehet a kínai ls a "Multi-Language&Google play" jelzésű romok között
    Vagy itt
    https://www.tvc-mall.com/details/leeco-le-pro3-x720-snapdragon-821-quad-core-4g-smartphone-5-5-inch-4-64gb-force-gold-sku26010311a.html?source=shareasale
    A specifikációban teljes nyelvlista van.

    Tud valaki elérhetőséget ezekhez a romokhoz?

    A másik ezzel összefüggő kérdésem, hogy hogyan lehet kitakarítani azt a sok kínai betűs, "rosszul olvasható"
    linket, oldalt szolgáltatást ami csak a helyet foglalja.
    Amiért ezek után a romok után érdeklődök az az, hogy ez az olasz rom, - nekem úgy tűnik -
    hogy rengeteg funkciót nem tesz elérhetővé.
    Például:
    LeEco oldalak, letiltása, eltávolítása
    Normális méretű, jól olvasható fontok telepítése.
    Csengőhangok telepítése, és főleg cseréje
    Hangparaméterek, állítása (kicsit fémes hangja van), ezt egy más telefonon ZOPO Z999 simán lehetett állítani)
    A telefon rootolva van, tehát elvileg minderre lenne lehetőségem.

    Ha a magyarázat, hosszú, vagy nem közérdekű, a válasz jöhet priviben is

    [ Szerkesztve ]

    O.Gy Teclast X98 Plus

  • OghGyorgy

    tag

    válasz Biggeszkij #655 üzenetére

    Szia!
    Köszi a gyors választ.

    - A csengőhangokkal az a baj, hogy nekem van egy régi hangkészletem, megszoktam és eddig minden telefonomon (évente 2 vagy több) azt használtam. Rááll a fülem.
    - A fontokkal nincs baj csak a szememmel. Van egy csomó kijelzés aminek nem lehet a betűméretét állítani.
    Pl. rögtön a záróképernyő legfelső sora, vagy az értesítések betűmérete, és még sorolhatnám.
    Van ugyan állítási lehetőség 2 fokozatban, a bolha t..ke és a pirinyó között lehet választani.
    - A kínai progikal az a gondom, hogy ha a gyári környezetben állandóan betolakodnak.
    Ha a rom által felajánlott ZEN UI launchert használom (ami egyébként egész élvezhető) akkor az meg elfedi ezeket a programokat, viszont a helyet továbbra is foglalják, és nem is látszik mit kell/lehet törölni

    Ha találok használható romot, természetesen megosztom az információt majd.

    O.Gy Teclast X98 Plus

Új hozzászólás Aktív témák