Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Biggeszkij

    aktív tag

    válasz OghGyorgy #654 üzenetére

    Szerény véleményem szerint, a Cuoco (Grossoshop) 90%-ban magyar nyelvű rommal semmi baj nincsen.
    Nekem nincs gondom az Általad felsoroltakkal.
    - A kínai progikat Titanium Backuppal jegelem/törlöm;
    - a csengőhangok a gyakran hívott számokhoz egyedileg vannak hozzárendelve és soha semmi baj nem volt velük, működnek;
    - a hang problémádat nem értem, bár ez egyéni ízlés kérdése. Külső hangszóróra gondolsz, vagy a fülesre? Esetleg bekapcsolhatod a Dolby Atmost. Vagy léteznek a lejátszó progikban saját hangzás javító praktikák (equalizerek, zajszűrők, magas-mély kiemelések, stb). Bár ezt gondolom, úgyis tudod.
    - A fontok változtatására régebben szintén egy külső progit használtam, de már nincsenek ilyen igényeim... ;]

    Mindettől függetlenül azt ajánlom, hogy ismeretlen forrásból származó romot ne tegyél fel! Pl. itt, az Xda oldalon számos megbízható szerzőtől származó romot találhatsz. Jellemzően a CM alapú romok rendelkeznek "soknyelvi" támogatással. De figyelembe kell venni, hogy mindegyik romnak megvannak a maga hiányosságai is. A legtöbbön pl nem fut az IR, ezért én ki sem próbáltam őket, mert én használom a TV-hez.

    Ha mégis találsz egyet köztük, ami véleményed szerint kiváló, akkor oszd meg velünk majd ezt az infót!

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

  • Biggeszkij

    aktív tag

    válasz OghGyorgy #657 üzenetére

    De nem értem mi a gondod a csengőhangokkal? MP3 fájlok ezek, vagy OGG-ok, vagy más egyéb? Nem tudod őket egyedileg nevekhez rendelni? Csak azért kérdem, mert nekem OGG fájlokban vannak (de MP3-mal is működik), és van egy alap csengőhangom ZZ Top-tól, aztán még vagy 8-10 féle a fontosabb kapcsolatokhoz (rokonok, munkatársak) kötve. És minden flottul megy a Grossoshop romon.

    Tyúklábas progik törléséhez, mint írtam a Titanium Backup-ot használom. A módszerem az, hogy először jegelem az adott appot a listában, majd, ha a rendszer nem omlik össze ;] , illetve minden szépen fut a jegelt progi nélkül is, akkor 1-2 hét múltán törlöm, hogy ne foglaljon helyet.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Új hozzászólás Aktív témák