Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szitaati

    aktív tag

    válasz tibcsi0407 #1153 üzenetére

    Nekem ugyanez a dolog jött elő, mint a kollégának.

    Van pár dolog a gyári lejátszóval, ami zavar, pl. nem ismeri a pls fájlokat :)
    Meg hiba kezdődnek a fájlnevek 01, 02, 03 stb-vel, pont azért, hogy ne számcím szerinti abc sorrendben legyenek lejátszva, hanem ahogy az albumon követik egymást, valamiért a gyári program mégis ABC-be teszi neke, így Mike Oldfield barátom Tubular Bells 2-je totál élvezhetetlen.
    Alternatívának próbáltam a total commander lejátszóját (ami meglepően szépen szól, talán szebben mint a gyári), de ha lezárom a telót elhallgat. Hiba teszem be a listába, hogy ne lője ki, akkor is.
    Más lejátszót még nem próbáltam, akinek esetleg van zenelejátszós tapasztalata, az írja már le. :K

    Más: Galaxy S3-as headset-em van, az átalakítóval használom. A hangja szebb lett a Lenovo A820 után, pedig azzal is nygon elégedett voltam.
    Viszont a gomb valamiért nem felveszi a hívást, hanem csak a hangerőt állítgatja fölfelé. :(
    Milyen füles kompatibilis ezzel, az Iphone-kompatible fülesek?

    Illetve Tibcsi, ha esetleg tudsz javaslatot tenni a gyárnak:
    Olyan király lenne, ha a hangerő gombok hosszan nyomva számot léptetnének előre/hátra lezárt telefonnál...
    A Sony Ericsson W800 óta hiányzik ez a funkció... :B

    [ Szerkesztve ]

    "Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

Új hozzászólás Aktív témák