Új hozzászólás Aktív témák

  • ClydeBeka2

    őstag

    válasz alexy92 #19119 üzenetére

    Jah, csak nem ez lenne a lényeg. Elvileg SOLOq a neve. De komolyan mostanában csak retardokat kapok. Nem értem... Régebben emlékszem olyan jó meccsekre... Mióta Gold elejében vagyok csak vagy retardokkal vagyok és semmit se tudok csinálni(néha én is szar vagyok, mert nem oda megyek ahova szeretnék) VAGY szétverjük az enemyt... Nem is emlékszem olyan meccsre az elmúlt 2 hónapban ami szoros lett volna..
    A ranked számomra halott, elvileg az lenne a lényege, hogy itt mindenki a legjobbját nyújtja és a veled egy skill-szinten lévőkkel játszol... Tűnhet ez sirásnak, vagy nem is tudom, én is annak nézném, ha Bronz2-ben lennék, de azért Gold elejében már szerintem elvárható lenne 1 bizonyos szint, ez idegesit. Mert ennyi erővel simán lehetne 1 Queue, ahova mindenki megy, mert kb. Blindpickben jobb meccsek vannak mint rankeden. Már nem is éri meg Tryhardolni, mert úgyis valaki elcseszi a játékodat. Ezért lenne jó, ha lenne valami egyéni mutató is, tudom, hogy ez elképzelhetetlen és ez egy csapatjáték, de megnyugtatná a lelkemet. :/

    [ Szerkesztve ]

    LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Új hozzászólás Aktív témák