Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz #65675776 #6562 üzenetére

    MPC tudja? Mert azt letöltöttem.
    Ami megeszi a gépemet, azt én eszem meg. :((
    a felveszi az adás hangját, és nem játssza le, az 1 dolog, de hogyan játssza le egy másik adás hangját? Azt vette fel? (Tudom, nézzem meg MPC-vel.)
    Még mindig nem tudok szerkeszthető formátumban felvenni, és konvertálni sem. :O :W Most letöltöttem ezeket: DVScheduler, MediaPortal, de még nem teszteltem le őket. Állítólag tudnak felvenni. Bár, ha .ts-ben, akkor cseszhetem.
    Miért van az az érzésem, hogy a sok duma mögött a TV-adások digitalizálása is csak egy nagy kupac szarral ajándékozta meg az emberiséget? :F
    Ez is kompatibilis (Alcatel X200 USB Stick,) szoftver frissítést adtak ki hozzá), baszhatom, ahányszor felcsatlakozik a netre, annyiszor új hálózatot érzékel, és W7 topicban sem tudta senki a megoldást erre a problémára. Vistán anno letilthattam az új hálózat felismerését, ha W7 alatt letiltom, juszt is megint új hálózat lesz. Aztán mire lejár a 45 nap keretem, már tele van a registrym a modem bejegyzéseivel. :W
    Most találtam egy TVToolbox nevű kis progit, ami állítólag felvételek szerkesztésére, konvertálására, de ennek is csak utólag hiszek, ha netán működik.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák