Új hozzászólás Aktív témák

  • peterbacsi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Abban kérném a segítségeteket hogy van nekem egy Panasonic TX-P42U10E plazma tévém!
    ez egy kb. 2009-es kiadás! Az a furcsa jelenség lett pár hete hogy (Digi Kábel TV) DVB-C behangolás után mindig eltűnik az M1 HD és még pár csatorna de csak akkor ha kikapcsolom a TV-ét és mondjuk másnap vagy pár órával később újra bekapcsolom! De csak azok a digitális csatornák amelyek a 121,5 Mhz-en vannak!

    Közben kiderűlt amikor nem volt jel legalább is a tv ezt írta ki hogy miután kikapcsolom a következő bekapcsolásnál nem 121,5 Mhz-et mond azokra a csatornákra a melyek eltűnnek hanem 122 Mhz-et mutat a tv ha megnézem a jel erősséget!

    Ha újra frissítem a csatorna listát akkor megint visszajönnek azok a digitális csatornák amelyek eltűntek és vissza állnak a 121,5 Mhz-re a megint míg ki nem kapcsolom a tv-ét hosszabb ideig! A többi Mhz-en lévő digitális adások nem"kusznak el" ...!

    Tudna valaki erre valami okosat mondani nekem?? Hülye kérdés de nincs ezeknek az alaplapján valamilyen elem ami megtartja a beállításokat min a pc-nél a BIOS-nál??? Vagy haldoklik a dvb-c tuner???

    Találkozott már valaki ilyen hibával??

    Köszönöm előre a választ!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák