Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    válasz laposonly11 #3819 üzenetére

    Én értem, hogy ez egy teljes értékű pc, én úgy értem a mobil környezetet, hogy ez egy hordozható PC lófing akkumulátorral, konnektortól távoli haszálatra, érintőképernyővel, és a Windows Áruházban lévő appok nagyobb része ezt figyelembe veszi, mert optimalizáltak erre a környezetre. Az ezer éve foltozgatott bővítgetett pc-s programok nagy része pedig nincs erre optimalizálva, hát miért lenne, amikor többnyire olyan PC-n használják ami vagy konnektorba van dugva, vagy azért az akkumulátora is komolyabb...

    Szóval lehet hogy rosszul fogalmaztam, nem a windows mobile-ra gondoltam, hanem arra, hogy ez PC értékű, meg PC oprencert futtató eszköz, de ez egy mobil/hordozható tablet, érintőképernyővel, és korlátozott erőforrásokkal. Próbáld meg 7"-on érintőképernyőn használni az OpenOffice(Libreoffice) programot... Meg szólj neki, hogy ne pörgesse a rendszert, mert kifogy a kraft. Az meg, hogy ezeket a programokat majd egyesével finomhangolom az istentudja melyik al al al al al beállításban, tök esélytelen, felhasználó vagyok, nekem működjön úgy, ahogy azt feltettem, ne nekem kelljen az eszközhöz programozni, mert nem értek hozzá... A win10-en meg jópár olyan app is fent van a boltban amit eredetileg mobilra írtak, tehát eleve jobban igazodnak a tablet erőforrásaihoz.

Új hozzászólás Aktív témák