Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kraftxld

    nagyúr

    válasz axioma #8508 üzenetére

    Amúgy tudja valaki, hogy miért ülnek rajta 3 hónapot? Annó ezt én is besz*ptam, mert nem tudtam róla :(

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

  • Cheesy

    őstag

    válasz axioma #8508 üzenetére

    Felhívtam a 06-1-411-8181-et, végre eljutottam odáig.
    Adategyeztetés és az egyik (mindekettő egyforma és ugyanakkor kötött) szerződésszám megadása után ami kiderült:
    - a Funda csak egy összegben utal a számlára (tehát két utalást fogok kapni, mert 2 szerződésem van)
    - a kiutalást követő 120 napon belül kell felhasználni a pénzt
    - mivel 2017.07 hóban lesz az utolsó befizetés, már elkezdhetem felmondani, le is töltöttem a felmondási nyilatkozatot
    - a felmondási nyilatkozat a Funda központjában történt pecsétes beérkeztetése után (a dátumról nem értesítenek, de a szerződésszámra hivatkozva telefonon lehet érdeklődni kb. a feladástól számított 1 hét után) már lehet gyűjteni a számlákat
    - mivel hitelt nem veszek fel és felújításra fordítom a pénzt, kell nekik egy 30 napnál nem régebbi tulajdoni lap (de lekérik ők is 3600 HUF-ért -- per szerződés, tehát 2x számolják fel)

    Help:
    - a felmondási nyilatkozat 3. szövegdobozában a "Finanszírozott ingatlan adatai"-nál, az első sorba mit kell beírni? Van benne egy "/" jel, de a többi soron a pontos címet meg tudom adni, ide nem tudom mit írhatnék.
    - üzletkötői aláírás feltétlenül kell a végére?

    Vajon hányan töltik ki az első szövegdobozt a Felmondási nyilatkozaton és mondanak le az állami támogatásról? :U

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák