Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz dellfanboy #6567 üzenetére

    Hát nézd, tavaly óta az a kategória, amit én nézek, kb 20-25%ot drágult, ha nem többet, cserébe felszívódott a kínálat. Nem jelenthetünk ki semmit, de az aki tavaly azt mondta, gyűjtök még hozzá, semmivel sincs most beljebb :)

    Aztán most megveszi a csúcson, két év múlva meg lehet hogy összeomlik a piac... :U

    Csak így paraméterek nélkül, a kinézett ár/méretkategóriádban hány találat van ingatlan.com-on (és abból hány dupla? :) )

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz dellfanboy #6567 üzenetére

    Szerintem egy pont aktuális sztorit szeretnék megosztani:

    Hétfőn megnéztünk egy ingatlant, mondta az ingatlanos, hogy sejj, épp van egy másik, új hirdetése, megmutathatja-e. Hát miért ne, nem fáj az nekünk semmibe. Megnéztük, nem volt rossz, de munkaidő után már sötét volt, úgyhogy kedden megbeszéltünk még egy időpontot, napközben eljöttünk asszonnyal a munkahelyről, megnéztük világosban is, egész jó volt úgy is, sőt, nagyon jó vételnek tűnt. Gondoltuk, hogy minél hamarabb adjunk be ajánlatot, de mégse látatlanban vágjunk belel: a nap hátralévő részét rászántuk a szokásos dolgokra (kis filózás, környék utánajárás, minimális alku kitalálása, tulajdoni lap lekérés, tulaj utánanézés FB/neten, közösképviselőnél érdeklődés, hitel számolgatás) és ma terveztünk ajánlatot beadni, alku nélkül (az egész 72 órán belül zajlott).

    Pár perce hívott az ingatlanos, hogy valaki kp.-vel azonnal elvitte, kedd este.

    Tanulságot nem szeretnék levonni, és nem minősül ajánlattételnek.

    ja igen, (#6569) attiati "csendes, megis jo a kozlekedes, jo elosztas, elheto kialakitas, jo hang es hoszigeteles..." ez mind teljesült volna.

    Mégis csak lenne, szigorúan saját magamnak egy tanulság: "aki nem játszik, az nem is nyer" :)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák