Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Mercutio_ #28301 üzenetére

    Igen,a burkolatot kicseréled. Ellenben azt az étkészlettel nem tudja elfedni,hogy ha leülsz a kanapéra egy sörrel a kezedben és a könyököd a hűtőgépbe lóg be, vagy a lábad a budiajtóba.....mert bár nagyon szép a családi zsolnay, de a szobák méretéről, felújtottság állapotáról, neadjisten közös tereknél széteső épületről meg úgy általában a méretarányokról minden ilyen hirdetésnél kummantanak egy szép orbitálisat.
    Te meg elmész, nézed, nézed, OK, parkettacsere rendben, de a széteső lépcsőházat ki újítgatja, vagy amúgy miért nem férne el egy 3 személyes kanapé sem az "extra tágas nappaliban" ? Jaaa, hogy ezért.....

    Lehet én vagyok rosszul bekötve, de nekem ilyenekre kvára nincs időm, pláne hogy még benzint is feleslegesen égetek az ilyenek miatt az időn kvül.
    Ha ingatlanos játsza el ezt, az első alkalomnál és nyomná a sablon "na de van még 1-2 hasonló lakás nálam dumát", köszönöm is meg és határozottan megkérem hogy felejtse el a számom.
    És tényleg az ilyen kecók 90%nál tényleg csak beetetős marketing trükk ez az asztalozásos idiotizmus, _mindig_ van amit ezzel kennek el.

Új hozzászólás Aktív témák