Új hozzászólás Aktív témák

  • Andris837

    senior tag

    Sziasztok!

    Ma megyünk be a feleségemmel a bankba hitel iránt érdeklődni. Leírom itt is a helyzetet, hátha ti is tudtok pár gondolatot, tanácsot adni.

    A helyzet az, hogy ha most jól láttam az OTP-nél január 31-ig akció van hitelfelvételnél. Ez azt jelenti, hogy a felvételhez szükséges díjakat az OTP átvállalja?

    "Most akciósan, meglévő vagy új OTP Lakástakarék szerződés esetén 0 Ft induló díjjal igényelheti, amely egy átlagos 5 milliós kölcsönösszeg esetén kb. 159.000 Ft megtakarítást jelenthet1,2.
    THM: 4,01%2

    OTP Lakástakarék szerződés nélkül is elérhető díjkedvezményekkel1 THM: 4,13%3"

    Nekem már van OTP lakástakarék számlám, ami a jövő év folyamán jár majd le. Ezt szerintem hagyom is és abból lenne meg 1-2 dolog amit a mostani hitelből nem tudunk finanszírozni.

    Ez a hitelkonstrukció amit néztem korszerűsítésre van. Gondolom ez le van írva, hogy mi számít annak.

    Bele tartozik e:

    - Nyílászárók cseréje;
    - Palatető utólagos ráégetős szigetelése, felújítása;
    - Fűtés korszerűsítése (régi vegyes-tüzelésű rendszer helyett gáz bevezetése, új radiátorok üzembe helyezése)?

    iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

Új hozzászólás Aktív témák