Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollo17hu

    őstag

    válasz axioma #4619 üzenetére

    A 426 es 826 az azt jelenti, hogy csokos a szerzodes, nyitasi dij nelkuli volt
    Így van, szintén a munkáltatómnak köszönhető. :B

    Pont úgy szeretném a munkáltatóit, ahogy írod: cafeteriámat csökkenteném vele. A következő hetekben rákérdezek majd, pontosan mi a módja a dolognak, és szerintem a Fundától is kérek egy időpontot fejtágításra. Nem akartam nulla tudással odamenni, mert akkor még értelmeset sem tudnék kérdezni.

    Amúgy ha kevésnek tűnik az önerő, azt ki tudom pótolni (ez nem lesz szűk keresztmetszet).

    Visszatérve a megosztásra: ha pl. az idén szeptemberben lejáró szerződésem osztom meg, akkor konkrétan mi történik? Megmarad az eredeti szerződés eredeti feltételekkel, az oké. Létrejön egy új, amibe mondjuk fizetem a 20 ezreket szeptemberig, és megkapom rá az évi 72 ezer időarányos részét támogatásként?

    Abba bele se gondoltam, hogy a megelőlegező drágább lehet egy normál hitelnél.
    Akkor a te javaslatod alapján valószínűleg megérné, ha kérném a munkáltatóit, amit a cafeteriámból vonnának, felvenném a 3,9(+1)%-os fundás hitelt az 1. szerződésemhez, kérném a 2. fundás eddigi megtakarítási részét (ilyet lehet??), a maradékra pedig valami "normál" banki hitelt vennék fel?
    (Ez a forgatókönyv elég sok szabadnapomat fel fogja emészteni. :D)

    Köszönöm az eddigi segítséged.

Új hozzászólás Aktív témák