Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    Topikgazda

    válasz dellfanboy #21895 üzenetére

    En amugy nem hiszem h sokat szamit a meretara'nyos rajz, akkor inkabb paint es poriasan bele h 3,2x4,6 a meret es hasonlok. A legtobb ingatlanos szeret csak torzitottat adni, es abbol is lehet azert annyit kitalalni, h erdekel-e megnezesre, az alaprajzbol a helyiseg-kapcsolatok fontosak, az egyes szobakat ugyis fotozod is, abbol is lesz me'ret-benyomas. Tobb meg addig mig oda nem megy az ember nem igazan kell. Utana meg mar akar meregethet.
    [Ha ures lakas, akkor me'g android app is van amit vegigvezetsz az e'leken es csinal belole rajzot, 3d-t is, mondjuk csak reklamjat lattam, nem probaltam... Persze a pontossag gondolom ott se tul nagy, es pl. beepitett szekreny falnak abrazolodna.]
    Nekem az a velemenyem h a programmal csinalt 3d nezetu es/vagy berendezett benabb lehet [nekem igy volt bar belsot terveztem volna sajatba] sok ora utan is mint a hasonlo technikaju amivel hasonlitani fogjak, akkor mar legyen me'retezett 2d vonalas csak, azok kozul minosegi a sok kozvetitos kozott.
    Szigoruan szvsz.

Új hozzászólás Aktív témák