Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Egon #118441 üzenetére

    2015-ben csináltuk a jelenlegi lakásunk felújítását, a fűtést leszámítva azonos feladatok: új elektromos hálózat, nyílászárók, fürdő, WC. Ezek költségei a duplájára nőttek munkadíjban, segédanyagban kb 1,5×, hidegburkolatból kb azonos árszinten találtunk nekünk tetszőt.

    Azóta kb 15%-kal magasabb az euró-árfolyam, kevesebb a szakember, a kijárási korlátozás a kivitelezés megkezdését követő 4. hétben kezdődött.

    Nekem is van korábbról ismert, bevált, ajánlott mester, aki a maga részét a kezdés másnapján mondta vissza. Szóval teljesen mindegy, hogy nekem 5 millióért már valaki elvállalta, ha nálad nem jelenik meg, helyette elmegy máshoz dolgozni akármennyiért.
    De csak hogy érezd a jó szándékom: én elvállalom neked 10 helyett 6-ért. Ne riasszon el, hogy se képesítésem, se szakértelmem, se időm, se szerszámom, se hajlandóságom csinálni. Afene, már megint ideje korán lőttem le a poént. ;]

    szaszyka: Budapesten 1,5-2 mFt/m2 áron hirdetett társasházi lakásokat úgy építtették ukránokkal, hogy csak a brigádvezető és a műszaki ellenér tudott magyarul. FMH Ház 2. ütem. A VABA-ra meg max 2000 Ft/m2 bruttó áron keresett laminált padlót a generálkivitelező, mert többet nem bír el az 1,2-1,5 mFt/m2 eladási ár...

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák