Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz syIex #35760 üzenetére

    Na ez a kutya ülés jó kérdés, mi körbejártunk egy rakat boltot, aztán az egyikben szembejött. Tettem is fel képet asszem, de nem találom... Kb. vakszerencse volt, sajnos nem tudom máshogy mondani...
    Játék egyelőre kb. mindegy, rág, rág, rág, ez lesz a napi meló, többek között. :DDD
    A pelenka jó, persze eleinte mindenhová fog sikerülni, meg amikor kezdi kapisgálni akkor a szélére áll és pont a pisi fog mellé menni stb... :D Az a lényeg, hogy a pelus csak egy átmeneti állapot legyen a szobatisztaság felé. Mi nem jutifaliztunk, hanem agyondicsértük + sok simi, amikor akár eleinte a pelusra sikerült, később az első "kinti" alkalmakkor is. :) Szokták mondani, hogy egy kis pisivel meg lehet "jelölni" a pelust, hogy később is tudja, oda szabad... Nem tudom működik-e, mi is próbálgattuk, de érzésre ugyanúgy "teljesített". :) Büntetni semmiképp sem szabad ha nem jó helyre sikerül, de azért dicsérni sem ha a szoba közepén díszeleg, szóval egy finom határozottság kell, vagy nem is tudom. :) Lényeg a lényeg, először azt szokja meg, hogy ne akárhol a lakásban csinálja (igazából magától fog "rájönni", ezt kell felgyorsítani a határozott, de nem büntető jellegű magatartással), onnan meg már csak egy lépés, hogy ki is érjetek vele... :)

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák