Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz Bozek #52090 üzenetére

    Én egy barátosném miatt kénytelen voltam az Ebayről rendelni... Wedo fake tracking kapásból. Még hogy jobb az Aliexpressnél, egy frászt. 80+ rendelésem van Alin, egyszer kaptam Wedo-t meg is reklamáltam, jött is a CN-vel a csomag. Ez a kis keleti muki meg hadovál itt nekem már egy hete, de baxik normális tn-t adni... Na ezért is kerülöm az E-"baj"-t. Már csak remélni tudom, hogy megérkezik neki egyszer valaha a csomag...

    atala
    Amennyiben a keresett termék csak egy alacsony értékelésű és eladási számmal rendelkező eladónál van, ráadásul ritka termék, akkor mégis mit vársz? Én például egy kacatért is inkább fizetek plusz 1USD-t, de tudom, hogy egy napi szinten 20000 eladásos, egy-három gyémánt koronás vagy sok gyémántos eladó egy héten többször küldi postára a csomagokat, mert gyorsabban összejön a számukra gazdaságos konténernyi mennyiség. Nem az Alis eladó hibája, hogy elvárod tőle azt, hogy egy ritka termékből azonnal legyen neki készleten és nagy valószínűséggel csak a te csomagodat ő fel is adja... Ez elég abszurd, nem?

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák