Új hozzászólás Aktív témák

  • zonbika

    csendes tag

    nem tudom h mákom volt-e vagy mi, de spemall.com rendelés ainol novo 7 venus, dhl csomagküldés:
    Péntek, Augusztus 30, 2013
    15 Kézbesítve - átvevő: : XY (vidéken) 13:29
    1 Csomagok

    14 Kézbesítés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 11:18
    1 Csomagok

    13 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:22
    1 Csomagok

    12 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:09

    11 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:51
    1 Csomagok

    10 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:13
    1 Csomagok

    9 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 04:53

    8 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 04:47
    1 Csomagok

    Csütörtök, Augusztus 29, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
    7 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 23:03
    1 Csomagok

    6 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 17:27
    1 Csomagok

    5 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 05:01
    1 Csomagok

    4 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:49
    1 Csomagok

    Szerda, Augusztus 28, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
    3 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 21:57
    1 Csomagok

    2 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 21:16
    1 Csomagok

    1 Küldemény felvéve HONG KONG - HONG KONG 15:35
    1 Csomagok

    sztem rekord... nekem biztos első rendelés no áfa no vám... gyorsan... pontosan

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák