Új hozzászólás Aktív témák

  • Occon adom

    aktív tag

    Van egy fogós kérdésem.
    Rendeltem a látszólag profi magyar weboldalról Lightinthebox.com ról 1 pólót,
    amit ajándékba szántam, 10-18 napos kiszállítást adtak meg a vásárláskor.
    1 hét múlva, mikor reklamáltam, hogy hol a csomagszám, küldtek egyet, ami Kínából való szállítás, 1 hónapig meg sem mozdult a reptéren (Shanghai).
    A pólóra ( 3000Ft ) és külön a szállitásra (1700Ft) költséget tettek rá. Kiderült a China post fórum oldalán , ez ingyenes legalsóbb szintű csomagküldés, majd egyszer megkapom.
    Paypallal fizettem, reklamáltam az üzlet szállítási részét, melyet bár sokáig vizsgáltak megszületett a döntés. Bár a Pólót megkaptam, jeleztem is a Paypal felé, de a teljes vételárat visszakaptam a Paypaltól. A cuccot 2 és fél hónap múlva érkezett meg. Örülök, meg nem is mert ingyen van a póló, de nem jó szájizzel, mert a szállitással csapott be a cég.
    Szerintetek, mi lenne ilyenkor a helyes?

    2. Ruszkiból rendeltem dolgot, mini banán magot, ami 3 hét alatt meg sem indult, illetve csak rögzitve van egy csomagszáma, de nem mozdul 3 hete. Eladó írja 30-50 nap míg megérkezik a cucc, de még a hivatalba sincs a mag. [link] Kamuzna az eladó?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák