Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Turbobacsi #74025 üzenetére

    Én inkább fizetném a sarcot... az eladó negatív értékelés és paypal dispute! (minimum a sarc összegével, de akár többel is)

    sajnos ha nem veszed át, akkor a paypal ráfoghatja, hogy "nem vetted át"... ha meg az eladó ilyen, sokra nem számítanék tőle... hogy vissza megy a csomag és önként dalolva visszaküldi a pénzt!

    Pedig ahogy látom nem kezdő eladó 3000+ értékelés, hát ez így szopó!

    /szerk
    Ám jut eszembe... írj az eladónak is írd le a helyzetet... most beugrott, hogy már több példa is volt rá (nem nekem csak itt / máshol olvasva), hogy próbáloznak így az eladók, hogy UK-nak jelölik, de ugyebár China-ből jön NL-el... és ha átmegy a vámon a vásárló max. azt veszi észre, hogy nem 1-2hét volt a szállítás, hanem 2-3, ha meg megbukik a vámon vígan visszafizetik a sarcot! (nem szeretik kockáztatni a negatívot... inkább ha most 10-ből 1csomag megbukik nekik és veszteséges még akkor is megéri nekik), de én még így is legjobb esetben semlegest adnék! Hogy más is lássa! (mert sajnos ilyenkor az emberek 90%-a pozitívat ad és így hamis látszatot kelt a sok pozitíva)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák