Új hozzászólás Aktív témák

  • supiX

    csendes tag

    Tudna segíteni valaki
    Már kb majdnem egy hónap telt el azóta hogy megrendeltem egy telót Tinyideal Eu-s raktárából
    és December 23.dika óta semmi hír nincs róla a magyar postán . A tackingen se változot semmi Ezt írják :
    The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.posta.hu/tracking)
    Átolvastam a hosszú leírást és láttam hogy ha sima postával rendelek akkor 7-60 nap között megjön a csomag átlagba 25-40 nap között megjön . Ez azért érdekes mert a Tinyideal is azt írta hogy 2-7 nap között megérkezhet a csomag ha 10 nap elteltével nem érkezne meg akkor írjak nekik . Akkor irtam is nekik azt mondták hogy kérdezzek rá a postámnál vagy a szálítócégnél a szálító cég (dhl) azt írta kérdezzek rá a postánál ott rákérdeztem de még mindíg nem érkezett be magyar. o-ba a csomag . Kérdem én itt van melletünk németország kb 10-órányi autóútra hogy lehet hogy még mindíg nem érkezett be még magyarországba se , mikor hetente legalább vagy három vagy több DHL-es kocsit látok a városba + egyébb csomag szálító autókat. Nem értem Jó lehet hogy most a türelmetlenség beszél belőlem de hogy 1 hónap alatt ne tudjanak kiszállítani egy csomagot .
    Most ebben a helyzetben mit csinálhatok irjak megint a tinydeal-ra hogy keressenek utána ?
    Vagy várjak még amíg a 45-nap letelik?

    Előre is köszi a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák