Új hozzászólás Aktív témák

  • aytukabozs

    addikt

    válasz gipsztigris #32279 üzenetére

    Normális, futár viszi a reptérrre, míg a singposthoz nem ér, nem látják a követő oldalak (nekem ez 15 nap volt legutóbb).
    De persze az is benne van a pakliban hogy fel sem adták még, ahogy Domino kartárs mondja.
    Ha RQ- s a TN eleje megnézheted a quantium solutions trackerével, és ha látsz tömeget is akkor nagy eséllyel már náluk van.

    De ha már antelife;
    Márciusban jött tőlük egy telefon, mikor több fórumtárs is megkapta az UMI X1S- t tőlük.
    Kibontáskor derült ki hogy ha nem is használt, de minimum kiállítási darab volt valahol (gyűrött belső csomagolás, buborékos fólia, hiányzó optikavédőfólia és karcos optika, összebarmolt akkubölcső).
    Ezt pár falrahányt borsó email, majd PP dispute keretében meg is reklamáltam, és a dispute keretein belül 50$ partial refundot kértem fotókon illusztrálva a hibákat, amit persze csípőből visszadobtak, majd pár kör után 20$-t ajánlottak +5$ kuponnal.
    Gondoltam alszom rá egyet, amiből vagy 10 lett, és tegnap ráOKztam hogy jöhet a visszatérítés, erre az a válasz jött hogy a telefon új, adnak 500 ante pontot és hagyjam őket békén!

    Ez milyen már?
    persze újabb csörte kezdődött, most ott tartunk hogy 15 dolcsi és 5 kupon, de menjenek már pécs A kerületébe....

    [ Szerkesztve ]

    Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

Új hozzászólás Aktív témák