Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    Üdv !
    A következő napokban akarok magamnak rendelni néhány elekronikai alkatrészt.
    Egyrészt fejlesztőpanelt, illetve hozzá való kiegészítőket (ha esetleg van aki érti itt: AVR-hez RTC modul, áramszenzor modul, relémodul, Arduino modul, Logic level 3,3V<->5V converter).
    Másrészt autódiagnosztikai (OBD) olvasót (Vgate Icar iV350).
    Harmadrészt pedig egy komolyabb zseblámpát, esetleg még egy töltőt hozzá, és 2db 18650-es akksit.

    Rendeltem már régebben külföldről, de úgy rémlik hogy csak UK-ból, távolkeletről vagy USA-ból nincs még tapasztalatom.

    Az elektronikai cuccok közt van, ami azért jól jönne ha olyan legkésőbb jan. vége felé megjönne.
    Az OBD olvasóra is igaz ugyanez.
    A zseblámpa nem sürgős - de itt meg félek hogy a vámhatár fölé megyek.

    Az ebayen írt "Estimated between" információ kb. mennyire fedheti a valóságot a gyakorlatban ?

    Az OBD olvasó legolcsóbban Ausztráliából lenne. Erről mi a tapasztalat (idő, megbizhatóság) ? Az AUD-re való átváltásnak a költsége ugye minimális ? (Egyszer szívtam már meg rendesen a PayPal-al átváltás miatt, de nem tudom már pontosan miért is.)

    A fejlesztőpanel és kiegészítőire találtam egy jó kis USA boltot: [link]
    Csak innen a szállítás problémás (vagy drága; vagy lehet hogy nem megbízható): [link]
    Mik a gyakorlati tapasztalatok "USPS First Class"-al ?
    Ahogy írják, untrackable, ami persze nem a legjobb, de cserébe olcsó...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák