Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456z

    őstag

    Sziasztok. Érdekes dolog zajlik egy rendelésem kapcsán. Banggood -ról rendeltem 4-én egy Proscenic forrólevegős sütőt cseh raktárból, ki is fizettem, ahogy kell. 9-ét írtak, hogy akkor indítják a csomagot. Hát 9-én nem indult, chaten azt írták, hogy utánanéznek, és 24 órán belül válaszolnak emailben. Persze nem válaszoltak, így újabb chatelés. Ez az ügyintéző azt mondta, hogy feltöltés alatt van a raktárkészlet, 15-én fogják indítani. Nem igazán fogtam vissza magam, hogy kifejezzem a csalódottságomat, aztán elváltunk. Hajnalban jött egy email a DPD-től, hogy Lengyelországból feladtak nekem egy csomagot. Gyanús volt, mert egy haverom épp a minap kapott egy adathalász emailt pont a DPD nevében. Viszont az én emailemben megnevezték feladónak a proscenic.pl-t, így rákattintottam, és valódi trackingnek néz ki, semmi átverés. Ráadásul olyan gyors, hogy tegnap rögzítették és már el is hagyta az országot, legalábbis elküldve lengyelországon kívülre. De Banggood alkalmazásban továbbra is feldolgozás alatt van, nyoma sincs annak, hogy feladták volna. Ráadásul cseh raktárból kapom majd elvileg, lengyelt fel sem kínált. Mi lehet ez a kuszaság?

Új hozzászólás Aktív témák