Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz moma #774 üzenetére

    Retinaleválás kockázata tudtommal csak az erősen rövidlátóknál van, a lencsehordásnak nincs köze hozzá. Ha ilyen vagy, és fátyolt látsz vagy kis felvillanásokat, tépni kell azonnal a legközelebbi kórházba (már ahol fogadnak :U ), mert olyankor minden perc számít. Nagyobb súly felemelésénél jöhet ki pl. de csak úgy spontán is sajnos. Szemorvosom mondta, mikor átléptem a -6-ot... :DD

    Kezdetben egyéves lágy lencsét hordtam, de mihelyst elérhető lett, hónaposra váltottam, szvsz egészségesebb és kényelmesebb, és végig hű vagyok a Cibához. :D Volt közben pár év, amikor teljesen visszaváltottam szemüvegre és csak alkalmanként lencséztem, most viszont megint kezdek ''visszaszokni''. A szememnek semmi baja (már a rövidlátáson túl), pedig eléggé túlhordom a lencséket és az oldatot sem szoktam kidobni 3 hónap után. :) No és persze végrevégrevégre megállt a szemem romlása, gyűjthetek a műtétre - pénzt is, de főleg bátorságot. :D

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák