Új hozzászólás Aktív témák

  • alitak

    senior tag

    Elég régóta hordok szemüveget, és egyre jobban zavart. Idén eldöntöttem, hogy kipróbálom a kontaktlencsét. Elmentem a szemészemhez, mondta, hogy rendel próbára. Ma voltam nála, átvettem a zsákmányt. Nővérke mondta, hogy felrakja az egyiket, hogy lássam hogyan kell, meg milyen. Kb. 10 perc próbálkozás után azt mondta, hogy eddig mindenkinek fel tudta tenni. Volt ott egy csaj a sulimból, ő is próbált segíteni. Igen viccesen nézhettem ki, hogy ketten feszítették a szemem. Nagy nehezen sikerült feltenni a jobb szememre, de igen szörnyű érzés volt. Pláne, hogy egyik szememmel élesen láttam a másikkal nem. (-2,25ös mind2). Aztán levenni sem volt olyan egyszerű neki, de az is sikerült. Az egészből az lett, hogy egész nap rángatózik a szemem, és volt egy kis hányingerem is. Itthon próbáltam feltenni a bal szememre, de sajnos a közelébe sem jutottam. Nem visz rá a lélek, hogy rányomjam a szememre. Holnap megpróbálom megint, ilyen könnyen nem adom fel. Bízom benne, hogy fogom tudni használni.
    Hát köszi, hogy meghallgattatok :)

    Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

Új hozzászólás Aktív témák