Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parijani

    tag

    Sziasztok!

    Több platformon is (win11, coreelec, libreelec) használom az exodus-t (vagy annak változatatit exodusvpn néven fut), de most sehogy nem tudom feltenni egy TCL tv alá (google tv). Kodi simán települ, repository-k is, movieshark működik, de pl a kodibae repo-t nem érem el, sem a pressplayt (települnek a repok a zip-ből, de a szerver nem elérhető hibaüzenet). Friss leírásokat is olvasva a ioc github-ot írják a repo-nak, de egyszeűen ott meg nincs video addons mappa. Matrix 19.4-et használok, így a régi mentett exoshark zip-eket nem tudom telepítenia python miatt. Tudna valaki segíteni, hogyan tudnám feltelepíteni az exodusvpn-t, vagy van valami más alternatíva ami használható is. A movieshark-on sokszor nem találom meg amit néznék, így külföldi forrásokra hagyatkozom.

    Köszi!

  • parijani

    tag

    Sziasztok!

    Különböző rendszreken (win, android TV, coreelec) használom a movieshark-ot. Mostanában azt a hibát dobja, hogy nem elérhető a https://filmezz.co. A fórumon keresve láttam, hogy van újabb Movieshark, mint a 2.2.1, de a repojában nálam sehol sem jelenik meg. PC-ről leszedtem, majd telepítettem az addon-t de a hiba nem oldódott meg, továbbra is a hibaüzenet fogad. A repo 2.7.2, de nem tudom miért nem látszanak a frissebb addonok és miért nem éri el az oldalt. Böngészőből működik, tehát látszik, DNS-re feloldja.
    Van valami ötletetek?

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák