Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    válasz tobias40 #34995 üzenetére

    Ja igen, ettől tartottam. A Mr Dini routines kiegbe dobáltam elég kaotikusan azokat a parancsokat, amiket kb minden addonban használni szoktam, vagy csak mert irritál a kodi camel case interfésze. Viszont így ha valami nagyobb update van, mindenképp frissíteni kell, különben mögötte az addon nem fog működni. Elég ritka az, hogy a kodi talál frissítést egy addonra, de a másikra nem, de akkor Nálad pont sikerült. Gondolkoztam, hogy pinelem a minimum verziójú routinest a digionline addonon belül, hogy ha nincs fent egy bizonyos verziójú routines, akkor fel se menjen, de úgy meg néhány esetben a kodi örökké brokennek ismeri fel az addont, ha épp nem találta meg az adott szükséges verziót.

    Talán kódból nézhetnék egy diniroutines verziót és figyelmeztethetném a usert, ha régit használ, de nem biztos hogy minden kiegészítő startkor foglalkozni akarok ezzel az extra ellenőrzéssel, mert igen ritka eset. Még átgondolom azért, mert lehet hamarosan úgyis kiadok egy frissebb digionline verziót, ami majd az aktuális adást is frissíti periodikusan :B

    De örülök, hogy megy!

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés