Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • picur10

    aktív tag

    válasz picur10 #34387 üzenetére

    Próbálkoztam, átmozgattam az Anime almappát és csak azt adtam hozzá forrásként első lépésként. Sajnos nem megy :(

    Így néz ki a forrásként megadott mappa:

    Mindössze két sorozatot tesz be:
    Naruto Shippuuden-t: 4 évadot (ami csak 88 rész a 426-ból) és egy 0. évadot, amit teljesen más névvel össze-vissza kiválasztott részekből rak össze, tehát a cím és a tartalom teljesen más. A részek számozása egyforma: 001-426-ig. A thetvdb.com 22 évadra szétbontja, de akkor miért csak 4-et talál?

    A My Hero academia-t: Ahol 3 évadot talál a 4-ből és OVA-kal és a két nagy filmmel nem kezd semmit.

    A Naruto, Naruto OVA, Noragami teljesen kimarad, nyoma sincs. Próbáltam a themoviedb.org-ot (api hozzá van adva) a thetvdborg, ott annyi a különbség, hogy a Shippuudenből csak 3 évadot talál, nem négyet :(
    Kipróbáltam a tvmaze-t, a xem-et, minden elérhetőt, de csak négy évadot talál.
    A kérdéseim:
    1. Okozhatja a Mátrix? Rakjam fel inkább a 9.2.7-et?
    2. Hozzáadható úgy a forrás, hogy fájl szinten lássak mindent? Az is jobb, mint ez a kínlódás. :(
    3. Ideiglenesen beállítható, hogy a tv kikapcsolásával a box még fusson és elérjem pc-ről?
    4. Lehet úgy hozzáadni forrást, hogy egy almappa kimaradjon, hogy azt majd külön forrásként adjam hozzá?
    5. A webes felületről nem lehet ezeket a forrás hozzáadásokat csinálni? Kényelmesebb lenne, mint a tv előtt ülve egerészni.

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák