Új hozzászólás Aktív témák

  • petakpa1

    őstag

    válasz gyűrű #29327 üzenetére

    Köszi. Már van egy újabb verziója a reponak ezért a linked nem működött, de castagnait néven elindulva le tudtam tölteni a legújabb repot és abból települt is mind W10en mind Android-on futó Kodimra.

    Androidos verzió szuperül működik is :) , de a W10-es nem :((

    Az alábbi hibaüzenetet kapom:
    2020-03-29 20:35:02.225 T:6576 ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
    - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
    Error Type: <type 'exceptions.UnicodeDecodeError'>
    Error Contents: 'ascii' codec can't decode byte 0xc3 in position 13: ordinal not in range(128)
    Traceback (most recent call last):
    File "C:\Users\Nagy P�ter �rp�d\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.netflix\service.py", line 15, in <module>
    run(sys.argv)
    File "C:\Users\Nagy P�ter �rp�d\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.netflix\resources\lib\run_service.py", line 134, in run
    g.init_globals(argv)
    File "C:\Users\Nagy P�ter �rp�d\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.netflix\resources\lib\globals.py", line 213, in init_globals
    os.path.join(self.ADDON_DATA_PATH, 'modules', 'mysql-connector-python')
    File "C:\Program Files (x86)\Kodi\system\python\Lib\ntpath.py", line 85, in join
    result_path = result_path + p_path
    UnicodeDecodeError: 'ascii' codec can't decode byte 0xc3 in position 13: ordinal not in range(128)
    -->End of Python script error report<--

    Jól sejtem, hogy az a gondja, hogy W10 felhasználónevembe ékezetes karakterek vannak?

    Hogy lehet ezt orvosolni? Felhasználónevet csak utolsó esélyként cserélnék, mert csomó felhazsnálói programom van, és mindent újra kellene konfigolni + számos eszközről távolról is el tudom érni ezt a 10-es gépet, és azokon is mind újra kellene konfigolni.

    [ Szerkesztve ]

    "... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

Új hozzászólás Aktív témák