Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    Üdv!

    A tegnapi nap folyamán egy új addonnal bővült az MSRepo tárháza, ami az NCTV.Transmission névre hallgat. A kiegészítőt KIZS készítette. :R

    Az addon hasonló az eredeti NCTV-hez, de nem szükséges hozzá a libtorrent és kizstorrent kiegészítő, csupán egy bárhol, a hálózaton elérhető Transmission kliens. Ennek az addon átadja a torrent fájlt, és már indul is a letöltés! :)

    Fontos megjegyezni, hogy jelenleg ez az addon nem képes letöltés közben lejátszani a tartalmakat!

    2. Nemrég én is készítettem egy addont, ami egy Transmission ARM bináris pakkot tartalmaz, és kompatibilis az összes Raspberry-vel (remélhetőleg). Ennek a segítségével lehet futtatni magán a Pi-n egy teljesértékű TM klienst, így például az új NCTV.Transmission is tudja használni. Viszont szükségem lenne pár tesztelőre, aki a megjelenés előtt tesztelné a csomagot. Ha szeretnél jelentkezni, kérlek dobj egy mailt a mrdini [ kukac ] movieshark [ pont ] hu címre, Transmission ARM címmel és elküldöm a részleteket pár napon belül.

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák