Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Egon #58 üzenetére

    Javítás és kiegészítés:
    Természetesen a bal oldali ágat tartom a Paladin képességeknél rúnapazarlásnak (Reserve).
    Tűzeső varázslatom nincs. Gejzírt szoktam nyomni (tornyok ellen is jó: azokat mindig üti, és csak akkor sebzi az egységeket, ha marad kapacitása). Szerintem a mágia erőssége kizárólag az Intellect pontok számától függ. Az alapjátékban 3 (vagy 5, már nem emlékszem) pontonként kaptál rá némi bónuszt, így nem teljesen lineárisan nőtt a varázserőd, hanem picit exponenciálisan. Ha jól rémlik, ott volt még valami olyasmi bónusz is, hogy 15 pontonként plusz egy körig tartottak a varázslatok hatásai (pl. Slow). Ezért a 45 pontot céloztuk meg. Az AP kiegben nem tudtam ekkora Intellect-et összehozni.
    Ebben a kiegben 7 pontonként ad bónuszt a varázslatok erősségére, így érdemes héttel osztható mértékű Intellect-et belőni. Én 49 pontra hajtok (van egy öv, ami 30 győzelem után ad +3 Intellect-et, azzal meglesz, még úgy is, hogy elég gagyi tárgyaim vannak, pl. sisakként egy mindössze +1 Intellect-es fejpántot vagy mit hordok).
    Amúgy varázstárgyak nélkül mekkora a Leadership-ed?

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Egon #58 üzenetére

    Ezek kicsit összefüggnek nálam, a csapda azért nem fejlődik, mert nem használom, ahogy a védekező varázslatokat sem...sőt az egységek különbözősége is összefügg, a lényeg, a jelenlegi szinten, a minél több sebzés lehetőleg több ellenfélen. Így nő a kritikus találat esélye ami esélyt ad arra hogy egy körön belül többször lőhessem el a Rage-m, jelenleg a körönkénti 2 alkalom a tipikus, de összejön a 3 is, a 3 alkalom viszont szinte hiába mert egyenlőre nincs annyi Rage. Az azonnal ölő, illetve a kritikus, és a több ellenfelet sebző egység lehetőségek és varázslatok vannak előtérben.
    De igazad van, majd valami laza csata első pár körében lövögetek olyanokat hogy legyen onnan is valami plusz.
    A Leadership cuccok nélkül 2500-l kevesebb.
    A Valkűr medál azért nem fejlődik, mert hülye vagyok :D ...de tényleg, már régóta elfelejtettem hogy a csajok tudnak ezt-azt.

    [ Szerkesztve ]

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Egon #58 üzenetére

    Ja, meg nem olyan rossz, bár ki mit tart annak tényleg taktikától függ..szal a bal oldal:
    -scouting: nem rossz, hogy tudom mivel kell számolnom, és +3 intellect
    -learning: kell a +20% XP és a +3 intellect
    -reserve: jó az, maxolva már 4 körönként jön vissza valamely egységemből a leadership-m 30%-s értékében.
    ...mondjuk muszáj is maxolni, mert a csaták talán 20% tart 4 körig... :D
    de ha olyan veszteségem van amit sajnálok majd elhúzom.
    A jobb oldali ág nálam a Jarl és a Glory miatt volt érdekes, ezek kellettek.
    a Mágia ág már érdekesebb, ott még sajnos a Destruction nincs meg 3-s szinten, csak lvl2, pedig kell az az 50% mágikus sebzés, és persze a 10% kritikus is.
    Ez lvl3-s Chaos mágiával, és pár jó tárggyal: +30% tűzsebzés nyakláncban 2 darab és mindkettőt fel tudom tenni+ gloves:+10% tűz sebzés..., mellé Regina lávagólemje ami amúgy is bírja a tűzet, aztán majd lesz valami Armageddon :)

    szerk: attól fejlődik hogy igénybe veszed a Valkűr segítségét, megkérdezed, hogy ha már itt van miben tud a segítségedre lenni, erre elmondja...de használni csak az 'aktív' azaz -idősebb nővérnek- beállítva tudod, és akkor 16-15 csatában ad valamit.
    Ja ..azon a szigeten egy csatában lepődtem meg, a Dead man chest csatáján.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák