Új hozzászólás Aktív témák

  • pakkerpista

    csendes tag

    Nekem a múlt héten jött, wifis verzió van 2.3.1.
    Elvileg a kindlevarázson van egy leírás a JB-re.

    "Akkor részletesen:
    az itt is említett Yifan.lu oldalról szedtem le a 3.2.1 jailbrake-et. Mivel a readme-ben és az ottani hozzászólásokban sok fontos tudnivaló volt, ezeket összeszedtem: Wifi tiltás, folderek átnevezése. A pontos időzítéshez csináltam egy parancsfájlt, ami figyeli, hogy mikor jelenik meg a Kindle a rendszerben, és akkor rámásolja a szükséges fájlt. Restartoltam a Kindle-t, és indítottam a figyelő programot és közben bedugtam a kábelt a gépbe.Amikor rákerült a file az olvasóra , lehúztam a kábelt (nem vacakoltam az eszköz leválasztással, mert egy elég pici fájlt kellett rámásolni, tuti, hogy 1 mp. alatt ráment..) és a menüben gyorsan megkerestem az Update pontot és rányomtam. Pár perc múlva megvolt az update meg a reboot. Ez után az itt a blogban leírt módon tettem rá a magyar hangot, majd ezt követően a magyar menüt is. Először 3.2.1-es FW akadt a kezembe, majd pár nap múlva 3.2-vel is ugyanígy megcsináltam.
    Egy dologgal küzdök még, az a magyar és angol felolvasás közötti váltás. Az nálam sem 3.1 sem 3.2 sem 3.2.1 fw-rel nem megy, csak magyarul tudok felolvastatni, ennek még utána kell járnom."

    Valahol megvolt, hogy miket kell átnevezni, de most nem találom, ha meglesz, írom.

Új hozzászólás Aktív témák