Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemeske

    csendes tag

    Kedves Fórum!

    Nemrég vásároltam itt, a Hardveraprón egy kedves eladótól egy Kindle 6-os alapkészüléket, ajándéknak.
    Nagyon elégedettek vagyunk eddig a készülékkel, sőt annyira, hogy megfogadtam: rövid időn belül kerítek egyet magamnak is.
    Két hétig volt úgy használva, hogy nem regisztráltuk a készüléket, csupán töltöttünk rá adatkábelen keresztül.
    Habár a modemünk rendelkezik wifi-porttal, megfontolt okokból nem használjuk, így ismerősöm segítségével hajtottam végig a készülék bejegyzését az Amazon adatbázisába, majd kíváncsian indítottam a kísérleti böngészőt.
    Azt leszámítva, hogy néha indokolatlanul kilép vagy beáll a böngésző- szórakoztatóan jól megy rajta például a mobil Facebook, ami- okostelefonom nem lévén - nagyon pazar élvezetet nyújt. Azt hiszem, egy e-inkes készüléken levelezni nagyon érdekfeszítő időtöltés, és ezt minden irónia nélkül mondom.
    Amiért írok a következő:
    Érdekelne, hogy ezeknek a készülékeknek a szabályszerű töltése, vagy felkapacitálása (nem tudom melyik a mefgfelelő szakszó a műveletre) hogy történik?
    Gondolom, az akkumulátor megfelelő életének a biztosításához elengedhetetlen az első 3 alkalmas kisütés-kikapcsolva töltés, vagy ezeket már gyárilag erre felkészítetten szállítják?
    Milyen típusú akkumulátorokkal szerelték ezeket?
    Az első töltésnél nagyon figyeltem arra, hogy csontig lemerítsük, majd töltsük vagy 5 órát kikapcsolt állapotban.
    Ez számít valamit, vagy erre igazából nincsen szakirodalom?

    Válaszotokat előre is köszönöm!

    http://imageshack.us/g/171/im009006.jpg/ Imádom a munkámat !

Új hozzászólás Aktív témák