Új hozzászólás Aktív témák

  • andrew01

    tag

    válasz Land #30584 üzenetére

    Ha kompromisszumot kell kötni bármely esetben, akkor szerintem a 'türelem rózsát terem' taktika az ideális, lehet 11-11re (avagy később) kihoznak egy olyan modellt, amely megfelel majd minden téren.
    Ugyanakkor pár gondolat:
    1.: 16os csuklóra, fehér számlapos-elegáns óra, markáns tokkal, 40mm-ben már lehet nagy, de erről az óráról vannak videók, ennek utána lehet járni.
    2.: 36mm-hez 46os l2l az szerintem már aránytalan, és annyira domború az az üveg(ami ugye pont nem karcálló), hogy lehet be is gyűjt pár sérülést ide-oda koccal.
    3.: Annak ellenére, hogy én kedvelem a nagy (hagyma)koronákat, ehhez a tokhoz tényleg kicsit testidegen, továbbá mi értelme a vh31-nek, ha nem tudunk maradéktalanul gyönyörködni a járásában, mert meglehetősen beleolvad a számlap színébe...(kár, hogy nincs review róla, ahol mondjuk kézen van az óra, mert a stílus nekem is bejön)(+kerestem két hasonlót, 38mm 62mas case, itt lent a reviewkban van egy kép, hát-hát, nem mondanám valami kifinomult kézrefekvésűnek :D

    Na nem is kellett sokat várni, ez a Charlie kékség baromi jó, már csak az árát kell emésztgetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák